LED kuti këpucësh 300W LED Parking Lot Dritat LED kuti këpucësh Drita LED Parking Lot llambat LED Area Lehta Outdoor LED Parking Lot Lehta Regjistrimet (6SB Series)

Përshkrim i shkurtër:


 • Wattage: 300W
 • Voltage: 100-277V, 347-480V dispozicion
 • Lumen: 35000LM
 • CCT: 4000K / 4500K / 5000K
 • Klasifikimi: Tipi III / Tipi V
 • Certifikatat: UL / kultura, LM79, LM80
 • Controls: mbrojtjen e rriten, dimming, sensorë
 • Garanci: 6-vjeçare të sistemit të kufizuar garanci
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Gen6 LED kuti këpucësh Lehta (6SB Series) _Green Inova_AD5

  Përshkrim

  6 Generation Profili i hollë LED shoebox drita jeshile Inova është projektuar për të zëvendësuar halide metalike / presion të lartë shoebox ngurta. Ajo mund të zëvendësojë 250W-1000W instalime halide metalike me ndriçim efikasitet deri në 126lm / w, mbi 70% të kursimit të energjisë.
  Ndërtuar me cilësi të lartë die-hedh alumini lavaman ngrohjes karakteristika shpërndarje të shkëlqyer të ngrohjes, LED TC <75 ° C (25 ° C ambientit). Menaxhimit të shkëlqyer termik siguron jetë të gjatë, 150,000 orë në L70 TM-21 @ 25 ° C.
  Përveç kësaj, ky instalime ofron opsione të shumta për të përmbushur ndonjë nevojë, p.sh. elektrike kontrolle, optikë, rritje mundësitë, dhe mbrojtjen e rriten, etj
  seri 6SB është IP65 vlerësuarat, i përshtatshëm për vende me lagështi, instalime është ideale për parkingje, stadiume, shitësve të automobilave, Rrugët, shkollat, etj

  Specifikimi Përmbledhje

  Model tipik 6SB300L40B2I 6SB300L45B2I 6SB300L50B2I
   Fuqia (W) 300W 300W 300W
  Color Temperatura (CCT) 4000K 4500K 5000K
  Lumen Output (LM) 35,000 35,000 35,000
  Efikasitetin (MM / W) 121 121 121
  Tension të dhëna (V) 100-277V, 347-480V dispozicion
  Power Faktori > 90%
  THD <20%
  CRI 73
  optikë Lartë Pastërtia Anodized Aluminum reflektor
  shpërndarje Tipi III, V tip dispozicion
  LED Class UL listuara: LM80
  Class shofer UL listuara: Klasa II
  Controls sensorë photocell / Dimming / Motion dispozicion
  mjedis vende me lagështi
  Temperatura operative -25 ° C deri në + 45 ° C
  Certifikatat UL / cUL, LM79, LM80
  L70 Lifetime (orë) 150,000 orë në L70 TM-21 @ 25 ° C
  garanci 6-vjeçar standarde sistem i kufizuar garanci

  Features

  Controls

  • Sistemi i lartë efikasiteti deri në 126 LPW
  • Klasa II UL listuara shofer
  • Die-hedh lavaman ngrohjes alumini, LED TC <75 ° C (@ 25 ° C ambientit)
  • Menaxhimi i shkëlqyer termik siguron kohë jetëgjatësi
  • rrëmbyer dhe qelqi thyej-rezistente për qëndrueshmëri
  • S316 vida çelik, aftësia e fortë për t'i rezistuar korrozioni
  • mbrojtja 10Ka e shtimit të trupave si standarde
  • kllapa të ndryshme armature për aplikime të ndryshme
  • Environmentally përfundojë sipërfaqe friendly
  • optikë të shumëfishta duke lejuar planet fleksibile
  • kontrollet e ndryshme për të arritur kursimit të lartë të energjisë
  • redukton konsumin e energjisë mbi 70%

  Housing & Finish

  • Die-hedh lavaman ngrohjes alumini
  • rrëmbyer dhe thyej-rezistente qelqi
  • High pastërtinë anodized alumini reflektor
  • Standard bronzit e finishit, bardh e zi fakultative
  • RAL & porosi ngjyra në dispozicion

  optikë

  • Tipi III
  • Tipit V

  elektrik

  • 100-277V, dhe 347-480V dispozicion
  • faktor pushtet Sistemit> 90% dhe THD <20%
  • LED shofer me jo-dimming ose 0-10V dimming

  • Mbrojtja Surge
  • 0-10V dimming optional
  sensor • photocell optional
  • sensor lëvizje Dimming optional
  • Remote kontrollues opsional

  rritje Bracket

  • Slip Montues Bracket
  • Trunnion Bracket
  • Slip Montues Bracket
  • Yoko Bracket

  pajtim

  • DLC Premium
  • UL / cUL listuara
  • UL 1598 të përshtatshëm për vende me lagështi
  • LM79, test LM80 raporton
  • CE & RoHS dispozicion

  Ratings

  • 150,000 orë në L70 TM-21 @ 25 ° C
  • Temperatura Vlerësuar në -25 ° C deri + 45 ° C

  garanci

  • 6-vjeçare të sistemit të kufizuar garanci
  * Ju lutemi referojuni afat garanci jeshil Inova për informacion të plotë.

  Përparësitë

  LED Chip për LED kuti këpucësh Lehta

  High Quality LED patate të skuqura

  Markë 1.Top patate të skuqura me cilësi të lartë (L90> 50,000hrs).
  2.Super efikasitetit të lartë të lehta.
  3.Engineered me pronarit LEDs binned LM-80-vlerësuarat, të cilat janë vlerësuar posaçërisht për shfaqje më të larta termike, të sigurojë qëndrueshmëri uniforme ngjyra.
  4.To bëjë ngjyra më të qëndrueshme, ne gjithmonë të përdorin të njëjtën bin saktë për të gjitha dritat në një projekt të vetëm. Ne mendje finer binning.

  Një DC 12 Die-hedhur alumini Heat lavamani

  1. Die-hedhur alumini mbyllje Gasketed.
  2. Veshje pluhur mbrojtëse për pamjen e qëndrueshme.
  3. Të gjitha-në-një heatsink me strukturë të përsosur maksimale ngrohjes shpërndarje.

  shpërndarja Lighting

  Tipi III, V tip fakultative.

  300W
  dritë-Green multifunctions përmbytje Inova

  multifunctions

  1. 0-10V dimming optional
  2. sensor Photocell optional
  sensor lëvizje 3. Dimming opsional
  4. Remote kontrollues opsional
  5. mbrojtës rritje (mbi pajisjen aktual) optional

  Rritje kllapa Options

  LED dritë nga përmbytjet Shqip montues
  LED dritë nga përmbytjet Straight Arm
  LED dritë nga përmbytjet Trunnion Bracket
  Yoko Bracket

  shqip montues

  Straight Arm

  Trunnion Bracket

  Yoko Bracket

  Opsionet e instalimit

  shqip montues
  Straight Arm
  Trunnion
  Yoko

  shqip montues

  Straight Arm

  Trunnion Bracket

  Yoko Bracket

  Aplikimet

  • Ndriçimi Outdoor
  • Parkingje, stadiume, shitësve të automobilave, Rrugët, parqet, etj

  Seri 6SB është ideale për parkingje, stadiume, shitësve të automobilave, rrugë, shkolla, etj

  LED kuti këpucësh Dritë 1

  Projektet që reagime nga klientët tanë

  LED kuti këpucësh Dritë 3

  Vendndodhja:  Mississippi, USA
  Product:  140W LED kuti këpucësh Dritë

  Klikoni për të parë të wattages tjera

  Ju lutem na kontaktoni për fletë detaje spekulim apo hetim tjetër


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat!